+420 724 525 321 info@4jumping.cz

Trampolína FastJump

Značka 4jumping nabízí kvalitně zpracované venkovní trampolíny o průměru 305 cm s ochrannou sítí. Jedná se o velmi kvalitní výrobek, který je zpracován s důrazem na maximální bezpečnost. Zahradní trampolína s ochrannou sítí má 4 nohy konstrukce typu „U“, což je hlavním předpokladem bezpečnosti a stability. POZOR: Nedoporučujeme kupovat trampolíny, které mají pouze 3 nohy typu „U“. Trampolíny, které nemají 4 nohy, nejsou dostatečně stabilní a při použití na kluzkém povrchu či na trávě mohou být nebezpečné!

 1

Trampolínový set 4jumping vždy obsahuje žebřík. Ten zabezpečuje jednoduchý, pohodlný a hlavně bezpečný výstup na trampolínu. Žebřík je u dětské trampolíny velmi důležitý, jelikož pro děti je lezení na trampolínu a z trampolíny velmi nebezpečné!

2

Skládání trampolíny 4jumping

Venkovní trampolína 4jumping je konstruována tak, aby byla plně rozložitelná a lehce skladovatelná. Složení a rozložení trampolínového setu není náročné. Díky tomu je možné na podzim tuto dětskou venkovní trampolínu rozložit a umístit na zimu do suchého prostředí. Díky tomu je znatelně prodlužována životnost zahradních trampolín, jelikož nemusí být vystavena extrémním podmínkám zimního období.

3

Ochranná síť trampolíny

Správně

Špatně

U méně kvalitních trampolín je možné narazit na krátké trubky ochranné sítě, které nedosahují až na zem, případně nejsou dostatečně kvalitně propojeny se samotnou konstrukcí trampolíny. Je důležité si uvědomit, že právě trampolína s ochrannou sítí  má je opravdu bezpečná a ochranná síť velmi důležitým bezpečnostním prvkem.

Trampolíny 4jumping jsou navrženy s důrazem na maximální bezpečnost. Trubky ochranné sítě jsou dostatečně dlouhé (230 cm), čímž umožňují dostatečnou výšku ochranné sítě (165 cm) a zároveň dosahují až na zem. Díky tomuto parametru dochází k celkovému zpevnění konstrukce trampolínového setu.

 Spoje a konstrukce trampolíny

Pro spojení konstrukce trampolíny a nosných trubek ochranné sítě jsou u trampolín 4jumping využívány speciálně tvarované spony. Ty na rozdíl od spojení pomocí šroubů zabezpečují dostatečnou pevnost spoje, jelikož nemůže dojít k jejich vytržení.

Veškeré spoje na konstrukci trampolíny jsou snadno sestavitelné. Každý spoj je vybaven spojovacím šroubkem, který jistí veškeré spoje proti rozpojení.

Odrazová plocha

Na trampolíně 305 cm je vždy použito přesně 64 kusů kvalitních pozinkovaných pružin. Menší počet pružin nezaručuje dostatečný odrazový výkon.

Samotná skákací a odrazová plocha je po celém obvodu trampolíny prošita osmi pevnými podélnými švy.
Pro ochranu proti propadnutí nohy či jiné části těla je použit kvalitní kryt pružin široký 27 cm po celém obvodu trampolíny.

6